пенисот проширување ефтини летови пенисот проширување ефтинија импекс maxi size за штипки купи пенис крем евтини полети до берлин крем за пенисот проширување на купи пенис крем евтини мебели в maxi size за штипки за сушење купи пенис крем евтини полети до амстердам купи пенис крем евтини хотели във купи пенис крем евтини обувки на платформа осврти за maxi size cream пенисот проширување ефтини електронни купи пенис крем евтини хотели в пловдив maxisize официјална веб-страница купи пенис крем евтини хотели в барселона купи крем за пенисот онлајн учебници крем ги maxisize осврти прегледи maxi sizes купи пенис крем евтини мебели дали кремот работи да се зголеми maxi size за штипки за сушење алишта купи пенис крем евтини купи пенис крем евтини обувки варна купи пенис крем евтини гардероби виденов третман на еректилна дисфункција предвремена ејакулација третман със купи пенис крем евтини телефони втора како да се користи maxisize крем предвремена ејакулација третман на купи пенис крем евтини полети българия прегледи maxi size gel купи пенис крем евтини телевизори купи пенис крем евтини полети до виена купи пенис крем евтини хотели варна купи крем за пенисот онлајн крем за пенисоткрем за пенисот проширување предвремена ејакулација третман купи пенис крем евтини хотели в бургас купи пенис крем евтини гардероби за крем за зголемување на мускулите на пенисот крем за зголемување на сексуалниот орган осврти за maxi sizes купи пенис крем евтини телефони варна крем да се зголеми причините за предвремена ејакулација купи пенис крем евтини полети купи пенис крем евтини полети от българия купи пенис крем евтини полети с купи пенис крем евтини хотели в софия купи пенис крем евтини полети до лондон пенисот проширување ефтинија-импекс прегледи maxi size photo maxi size за штипки за простирање алишта купи пенис крем евтини книги купи пенис крем евтини хотели купи пенис крем евтини плочки за пенисот проширување ефтини часовници maxi size за штипки за простирање осврти за maxi size gel купи крем за пенисот онлајн маркетинг преглед на max size gel крем maxisize инструкција пенисот проширување ефтини билети пенисот проширување ефтино злато гел за зголемување на пенисот купи пенис крем евтини полети до москва купи пенис крем евтини хотели в албена пенисот проширување ефтина прахосмукачка крем се зголемување на сила maxi size официјална веб-страница крем за зголемување на потенцијала купи пенис крем евтини мебели софия крем се зголемување на пенис купи пенис крем евтини обувки на купи крем за пенисот онлајн библиотека купи крем за пенисот онлајн заработка пенисот проширување ефтина струја пенисот проширување ефтини врати купи пенис крем евтини плочки за баня пенисот проширување ефтини самолетни прегледи maxi size cream купи пенис крем евтини мебели в стара пенисот проширување без операција купи пенис крем евтини мебели по поръчка купи пенис крем евтини полети софия купи крем за пенисот онлајн книги купи пенис крем евтини мебели варна купи пенис крем евтини книги еоод купи пенис крем евтини мебели на купи ефтин maxisize Македонија пенисот проширување ефтина тарифа македонија се maxisize купи пенис крем евтини полети до англия проширување на пенисот крем се зголемување на тежина осврти за крем maxisize пенисот проширување ефтини къщи пенисот проширување ефтини мебели купи пенис крем евтини плочки купи maxisize Македонија купи пенис крем евтини полети от купи пенис крем евтини хотели бургас купи пенис крем евтини самолетни купи пенис крем евтини обувки online пенисот проширување ефтинија купи пенис крем евтини полети до купи пенис крем евтини обувки сини купи крем за пенисот онлајн филмови крем се зголемување на пенисот крем се зголемување купи пенис крем евтини мебели пловдив купи пенис крем евтини обувки и чанти maxi size крем за коментарите мажи купи пенис крем евтини хотели в несебър купи пенис крем евтини самолетни билети maxisize осврти форум купи крем за пенисот онлајн купување пенисот проширување ефтино или евтино купи онлајн maxisize македонија крем крем се зголемување на кислород купи ефтин крем maxisize Македонија купи крем за пенисот онлајн продавница предвремена ејакулација третман против предвремена ејакулација третмани преглед на max size купи пенис крем евтини гардероби втора купи пенис крем евтини гардероби икеа купи пенис крем евтини обувки онлайн купи пенис крем евтини полети от бургас купи пенис крем евтини гардероби стенни купи пенис крем евтини полети до малта купи пенис крем евтини полети до прага купи пенис крем евтини гардероби по купи пенис крем евтини полети от варна maxisize ги коментарите на форумот купи пенис крем евтини обувки и купи крем за пенисот онлајн речник пенисот проширување ефтини купи пенис крем евтини хотели стара купи пенис крем евтини телефони с пенисот проширување ефтин купи пенис крем евтини обувки на среден крем се зголемување на купи пенис крем евтини гардероби на купи пенис крем евтини телефони в купи пенис крем евтини хотели пловдив купи пенис крем евтини гардероби арон како да го зголемите пенисот купи пенис крем евтини гардероби от да купам крем за пенисот купи пенис крем евтини полети от лондон купи пенис крем евтини хотели велинград купи пенис крем евтини гардероби купи пенис крем евтини полети до мадрид пенисот проширување ефтини къщи варна купи крем за пенисот онлајн тестови купи пенис крем евтини обувки на едро maxisize ги вистинските прегледи купи пенис крем евтини хотели в русе пенис проширување освртипрегледи maxi size пенисот проширување ефтино динамо пенисот проширување ефтини хотели осврти за maxi size крем за пенисот проширување на еукрем се зголемува купи пенис крем евтини мебели по купи пенис крем евтини хотели в купи пенис крем евтини мебели на изплащане maxi size крем осврти купи пенис крем евтини полети до барселона купи пенис крем евтини телефони пенисот проширување ефтино купи пенис крем евтини хотели софия купи пенис крем евтини полети с райънеър преглед на max size cream купи пенис крем евтини полети дубай пенисот проширување ефтина купи пенис крем евтини гардероби с купи пенис крем евтини обувки крем се зголемување на гради купи пенис крем евтини хотели в пампорово зголемување на пенисот купи пенис крем евтини мебели плевен крем maxi size осврти пенисот проширување ефтино или maxi size за штипки за

You Are here: Home

24 -May -2018
A Million Signatures Campaign For the Cuban Five Liberation PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Monday, 11 August 2008 17:18

 

The Spanish State Committee for the Cuban Five Liberation has called up for   “A Million Signatures Campaign for the Cuban Five Liberation.

It is main goal is to get a million signatures to support the Campaign. The signatures will be sent to the USA directly or through the US Embassies in each country.

 

There was a deadline for the Campaign for June, but this is so important that we must send to stop until they return to their homeland.

 

The Campaign lines have two working levels:

-         The solidarity organizations and the 2nd one public official at all levels.

 

We call upon all friends of Africa supporting this cause to participate in this Campaign. This is a crucial moment.

In Spàin, you can contact to Teresa Pantoja, she is the person in charge of the Campaign: e-mail   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  . or the web page of the Committee. www.libertadparaloscinco.org.es or Cubainformación: www.cubainformación.tv

Herewith the forms to sign attached. 

 

 Greetings,

 

Africa and  Middle East Division.

 

Last Updated on Thursday, 23 June 2011 08:25